Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Am cumpărat această cremă pentru iarnă, având ten mixt, pentru că am crezut că hidratarea va fi MULT PREA PUTERNICĂ, dar s-a dovedit că nu a fost. Da, crema nu lasă luciu sau lipicios, are un dozator convenabil (cu care poți ajusta cantitatea de cremă mai mult sau mai puțin precis), hidratează bine, dar este destul de ușoară și nu oferă suficientă hidratare iarna pentru tenul meu gras. În opinia mea, această cremă nu va oferi suficientă hidratare pentru tenul uscat, dar pentru tenul mixt/gras, nu este o opțiune rea pentru vară.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.