Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Recenzii – 3
Îl recomand cu căldură!
Recomand acest produs oricui are tenul obosit și tern. Am fost foarte mulțumită de rezultate - iluminează pielea, îi redă strălucirea și aspectul sănătos.
Masca are o textură interesantă și rezistă bine. Încă o aveam pe față când m-am trezit. Rezultatul: Pielea mea s-a simțit mai radiantă și mai suplă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.