Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 21
Serul are o consistență plăcută de gel, ustură ușor după aplicare. Îl folosesc o dată la două zile în rutina mea de seară. Pielea este mai fermă, arată mai sănătos, iar datorită serului celelalte ingrediente sunt mai bine absorbite. Data viitoare cu siguranță voi încerca 7500.
Folosesc acest produs de aproape un an, acesta este al treilea borcan al meu. Îl folosesc seara ca booster, după care aplic un alt ser pentru a-i spori efectul. Pielea după ace este cu adevărat refăcută, elastică, îngrijită. Ustură puțin, dar după un minut totul trece. Efectul persistă chiar și dimineața, acele se simt ușor.
Sunt mulțumit, îl folosesc de două ori pe săptămână.
Am auzit despre această procedură de la o cosmeticiană. Eram foarte curioasă în legătură cu produsul. În același timp, mi-era puțin frică de durere. Dar trebuie să spun că nu a existat nicio durere - aș numi-o mai degrabă un disconfort de moment, dar efectul este imens! Porii sunt îngustați, pielea este fermă, sănătoasă, elastică! Îmi place aplicarea dimineața de după seară. Adio riduri! 😉
Am testat varianta mai slabă, eram îngrijorată dacă voi putea suporta „senzația de usturime a pielii”, dar este perfect suportabilă. Serul nu conține parfum, are o consistență de gel moale, iar pielea se simte frumos fermă și hrănită după aplicare. Îl folosesc seara, iar după ce se termină, aleg și varianta „mai puternică”.
Folosesc acest produs de 2 luni. Am fost foarte curioasă în legătură cu el. Aceasta este prima mea experiență cu microace. Tenul meu este sensibil, cu tendință la eczeme, și trebuie să spun că nu am avut reacții negative la ser pe piele. Se simt microacele pe piele în timpul aplicării, dar este complet suportabil. Folosesc serul doar seara. Dimineața, pielea mea este întotdeauna moale la atingere. Nu mai observ nicio schimbare vizibilă pe piele. Am peste 30 de ani. Aș recomanda cu siguranță să îl încercați.
Ser regenerativ excelent, pielea devine mai netedă în scurt timp!
L-am cumpărat datorită recenziilor bune și este produsul meu preferat! Mi-era teamă că mă va ustura, dar nici măcar nu simt asta cu versiunea inferioară. Îl folosesc de peste 3 săptămâni și sunt mult mai puține puncte negre. Îl recomand cu siguranță!
Folosesc acest ser de aproximativ două luni. Prima dată, o dată pe săptămână, iar acum de două ori. Am ten mixt. Mă lupt cu acneea, pe care am reușit să o țin sub control destul de bine, dar datorită acestui ser, am perfecționat în sfârșit efectul de piele curată, fără coșuri și pori înfundați. Îi oferă pielii mele o strălucire frumoasă și permite ingredientelor din produsele de îngrijire ulterioare să pătrundă mai adânc și să acționeze mai bine. Nu mă ustură deloc și nici nu-l tolerez bine. Per total, îl recomand cu căldură!
Îmi place foarte mult serul. Am mai folosit serul cu microneedle de la VT Cometics, este și el excelent, dar am vrut să încerc și această marcă. Pielea este frumos netezită după el, dar trebuie să te hidratezi bine după ser.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.