Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Recenzii – 3
Nu am încercat încă produsul, deși am auzit lucruri minunate!!! Ambalajul a fost minunat și erau o mulțime de cadouri înăuntru😍😍
Acest ser este extrem de neplăcut, cu excepția cazului în care, desigur, preferi senzația de sticlă spartă pe față. Acul este neplăcut la aplicare. Și îl simți clar și această senzație durează toată noaptea, de fiecare dată când te întorci pe pernă. După 2 utilizări a ajuns la gunoi.
Nu l-am cumpărat de aici, dar vreau să scriu o recenzie - o cremă/gel roz, cu microace bine simțite. Ce cool e, acneea mea a dispărut, după o duminică, și l-am cumpărat din Dubai unde e cald și pielea mea devine grasă, am venit în Cehia și nimic nu s-a schimbat, la fel ca înainte fără erupții cutanate, a rămas. Vreau să încerc încă 7500.. se spune că există iad.. deci să vedem.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.