Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool









Recenzii – 3
Masca este plăcut de răcoritoare. Se absoarbe bine, ține bine, în jurul ochilor și pe frunte este puțin mai mică pentru mine. Ambalajul este într-o cutie practică care poate fi închisă, astfel încât celelalte măști să nu se usuce. Penseta este inclusă pentru îndepărtare. Pielea este hidratată după aplicare.
Etanșare foarte bună... nu se scurge umezeală. Bine saturat. Subțire.
Am cumpărat această mască din curiozitate și o folosesc de o săptămână, nu în fiecare zi, dar o dată la două zile, pot spune că hidratează bine pielea. Cred că rezultatele pe termen lung se obțin după 3 aplicări și puțin mai devreme, în orice caz pielea este bine hidratată și deja mult, o recomand cu căldură.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.