Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 12
Cremă foarte bună, hidratează frumos, se absoarbe bine și nu este lipicioasă. Aceasta este una dintre cele mai bune creme pe care le-am avut... Am început să o folosesc amestecând-o cu cremă Jelly Cream și este o combinație uimitoare👌👌👌
Recomand această cremă cu nota 10! Îmi place consistența și nivelul de hidratare, plus că miroase frumos. O voi comanda din nou :)
Sunt foarte mulțumită, ca persoană alergică mi s-a potrivit. După câteva zile, pielea mea este mult mai fermă și mai luminoasă. Nu lasă o senzație lipicioasă pe piele, se absoarbe bine, l-am comandat de mai multe ori.
Cremă ușoară, cu un parfum floral minim, în a doua zi observ o strălucire plăcută pe față.
Cea mai uimitoare cremă pe care am încercat-o vreodată. Abia aștept să o încerc.
Cremă super hrănitoare, este suficientă puțină și pielea este frumos hidratată.
Recomand cu căldură această cremă celor care au nevoie de o cremă hidratantă bună dimineața, înainte de a se machia. Crema are o consistență groasă, dar asta nu împiedică aplicarea machiajului. Lasă pielea fermă și hrănită. Are un parfum foarte delicat și frumos. Cu siguranță voi mai cumpăra o sticlă!
Crema mea preferată... Am folosit deja una și îmi cumpăr alta... Pielea mea s-a îmbunătățit și este frumos fermă.
Folosesc crema pentru a doua oară. Sunt foarte mulțumită, fiind alergică, mi s-a potrivit. După câteva zile, pielea mea este mult mai fermă și mai luminoasă. Nu lasă o senzație lipicioasă pe piele, se absoarbe bine, o voi comanda din nou când va fi în stoc.
Îl folosesc seara, iar dimineața fața mea este mai fermă și mai hidratată.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.