Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool


Recenzii – 3
Produs bun
Am folosit acest produs de vreo 2 ori, mi-a provocat o mică roșeață, dar a dispărut imediat pentru că am pielea destul de sensibilă, probabil a fost un fel de reacție, dar nu a fost nimic grav, dar rezultatul merită, îl recomand.
Am pori dilatați, tendință la ten gras și riduri pe nas și bărbie. Această cremă îmi hidratează fața fără să o facă prea grasă sau să-mi blocheze porii. Este grozavă. Am și psoriazis și reacționez adesea urât la cosmetice sau am pielea foarte uscată/care arde pe față – nu am parte de asta cu această cremă. O recomand cu căldură.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.