Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool









Recenzii – 8
Serul din mască are o consistență mai cremoasă decât cea cu care sunt obișnuită la alte măști. Poate de aceea se hidratează și se absoarbe atât de bine în piele. Masca nu m-a usturat în timpul utilizării și nici nu mi-a lăsat fața lipicioasă, așa cum se întâmplă adesea cu măștile de la alte mărci. Este suficient ser înăuntru, îl poți întinde și pe decolteu și pe gât. De asemenea, mi-a hidratat foarte bine mâinile mereu uscate. Îl recomand cu siguranță!
Un cearșaf incredibil de moale și confortabil <3 Este îmbibat într-o esență de emulsie care hidratează, hrănește și redă confortul pielii în mod minunat. Are un efect relaxant și calmant asupra pielii după o zi grea sau un antrenament, oferindu-i o strălucire sănătoasă.
Această mască este una dintre preferatele mele... ori de câte ori vreau să mă relaxez, să-mi hidratez pielea și să aștept să strălucească, pur și simplu o aplic și mă relaxez timp de 20 de minute. În pachet există o cantitate suficientă de lichid, pe care, după ce scot masca, o frec pe piele, care o absoarbe cu entuziasm și apoi strălucește frumos. O cumpăr iar și iar 😍
Masca cu unt de shea este un produs excelent pentru persoanele care caută hidratare și hrănire profundă, fără a îngreuna pielea. După prima utilizare, am observat că pielea mea era netedă, moale și vizibil mai hrănită. Important, în ciuda formulei sale bogate, produsul nu lasă un strat lipicios neplăcut, făcându-l ideal atât pentru utilizare de zi, cât și de noapte.
Mască minunată, foarte hrănitoare și cremoasă. Am pielea foarte sensibilă, dar această mască nu mi-a provocat reacții alergice (și poate fi diferit). Hidratează perfect, netezește, un miracol.
O mască minunată care hidratează bine. Mi se potrivește cel mai bine în sezonul rece.
Am primit masca gratuit, cu siguranță voi cumpăra din nou. Hidratează minunat, dimineața pielea a fost netedă, albită (am ten cuperoză) îl recomand cu căldură
Am primit cadou masca pentru care va multumesc foarte mult :) E super, pielea este odihnita, proaspata, o recomand cu drag
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.