Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 45
Un demachiant care îți spală fața ca o vioară, așa aș descrie acest demachiant. Dar, în ciuda faptului că curăță bine pielea, o usucă foarte mult, așa că elimin calificativul. Vreau să clarific faptul că am ten mixt și insensibil. Mama mea l-a folosit, iar pielea ei a fost, de asemenea, foarte strânsă după spălare.
Sunt foarte mulțumită de acest produs, o cantitate foarte mică este suficientă și pielea este proaspătă după curățare, dar nu uscată. Produsul are un miros subtil plăcut, dar nu prea puternic. Am pielea foarte sensibilă la diverse produse, dar acesta a depășit așteptările!
Sunt plăcut surprinsă, face spumă bună și după prima utilizare se poate observa că pielea este curată, mai luminoasă, porii de pe nas și frunte sunt mai puțin înfundați. Singura nemulțumire este că se spală greu cu apă rece. Prima impresie 5*, am ten sensibil problematic 35+, așa că vom vedea dacă nu va fi prea uscat cu o utilizare regulată.
O spumă super de curățare, o cantitate mică este suficientă, fața se simte proaspătă și curată, porii devin treptat mai mici, sunt o fană absolută a Misshei.
Un demachiant delicat pentru piele, cu un parfum plăcut de arbore de ceai, îndepărtează bine machiajul, rezistă mult timp - îl folosesc de 3 luni (în fiecare seară + pentru curățarea pensulelor) și încă mi-a mai rămas jumătate, face spumă bine. Pielea este curată și proaspătă după curățare + își închide porii. Sunt foarte mulțumită de produs.
După ce am folosit aproape tot pachetul, știu un lucru: TREBUIE SĂ-L AI. Am pielea sensibilă care are nevoie de multă hidratare. Nu simt nicio senzație de strângere după utilizarea acestui produs. Pielea este ușoară, plăcută la atingere.
Fantastic!
Nu am ce să mă plâng de această spumă în afară de miros. Este un fel de plante, dar cu un detergent pe bază de plante? Nu pot explica, dar pentru mine mirosul este neplăcut. Spuma se spală bine și nu este foarte delicată, dar asta îmi place pentru că am pielea cu exces de sebum, așa că e un plus. Il folosesc in fiecare zi si voi termina pachetul dar din cauza mirosului nu il voi mai cumpara.
Am cumpărat acest mousse din cauza raportului preț:cantitate și a recenziilor foarte bune în care oamenii scriau că nu se usucă. Personal, am ten mixt, așa că, pe de o parte, probabil că este vina mea că l-am încercat când spune că este mai degrabă pentru tenul gras, dar chiar mi-a uscat pielea și a rupt bariera pielii (pielea mea a început să usture ca reacție la alte produse cu care era obișnuită pielea). Având în vedere experiența mea, ar trebui să-i dau o stea, dar adaug o a doua pentru că sunt în stare să-mi recunosc propria vinovăție, știind că nu am doar tenul gras.
Cel mai bun, asta e tot ce folosesc. Nu se usucă, și demachiază frumos
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.