Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 4
Am avut probleme cu mâinile de mult timp... sunt uscate și au pete mici pe ele. După ce am folosit această loțiune de corp, petele au dispărut și pielea mea arată grozav după doar câteva utilizări. Perfectă.
Cremă de corp excelentă, se absoarbe rapid și nu lasă o senzație lipicioasă, chiar face diferența dimineața dacă ai micro-coșuri, după 1-2 utilizări pielea ta este mult mai fină. O recomand!
Mi-a plăcut enorm. Lasă pielea hidratată și moale pe tot parcursul zilei.
Foarte moale și ușor de întins, se absoarbe imediat, fără ulei, doar piele frumos catifelată. Fara parfum. Cu siguranta voi cumpara din nou.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.