Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 30
Un gel de curățare delicat care miroase uimitor. Nu usucă deloc pielea și se potrivește pielii mele sensibile. Îl recomand cu siguranță.
Iau a doua sticlă, îmi place foarte mult. Nu usucă pielea deloc, curăță bine și delicat.
În primul rând, desigur, designul curat mi-a atras atenția, dar folosesc acest produs de mult timp datorită feedback-ului pozitiv. După aspectul exterior, și conținutul intern a fost o surpriză plăcută. Nu usucă, nu irită puternic și nu-mi irită pielea sensibilă. Îl recomand cu căldură tuturor! :)
Un demachiant facial minunat! L-am încercat deja de câteva ori și deja regret că am comandat altul. Am crezut că acesta va fi prea scump, dar prețul pentru această dimensiune este pur și simplu fantastic. Îl recomand cu căldură; îți lasă pielea mătăsoasă!
Am ten mixt cu acnee ușoară. Apăs o dată pentru a obține un gel pe palma umedă. Apoi îl frec până se formează o spumă și aplic. Nu miroase a nimic, este plăcut pentru piele. Borcan foarte mare.
Acesta este un gel cu adevărat excelent care curăță perfect pielea fără a o usca. Nu provoacă puncte negre și este perfect pentru utilizarea zilnică. Are o consistență foarte plăcută și un parfum delicat și plăcut.
Îl cumpăr în mod repetat. Este ideal pentru tenul meu mixt și sensibil. Îndepărtează bine machiajul, nu ustură și are și un ambalaj estetic plăcut :)
Este foarte plăcut, se transformă rapid în spumă, miroase frumos, dar se simte extrem de bine ca o curățare excelentă, dar în același timp usucă. Poate fi potrivit pentru cineva cu ten problematic sau atunci când este folosit ocazional va fi bine. Eu am tenul mai uscat și cu siguranță nu îl pot folosi în fiecare zi. Nu simt că adaugă hidratare.
Mi-a plăcut foarte mult acest ulei hidrofil. Îndepărtează foarte bine machiajul și nu blochează porii. Mi-a plăcut mirosul, dar poate fi prea puternic pentru persoanele sensibile la mirosuri. Practic, îl recomand cu căldură.
Mi-a plăcut foarte mult gelul. Curăță bine, ai nevoie doar de puțin, face spumă bună, iar senzația după spălare este foarte plăcută. Nu usucă și nu strânge pielea. Îl recomand 👍
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.