Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 25
Acest ulei de față este uimitor! Îndepărtează foarte bine machiajul și murdăria zilnică și nu lasă o senzație grasă! A fost o alegere bună să-l cumpăr! Merită!
Îmi place la nebunie acest ulei de curățare! Îndepărtează foarte ușor tot machiajul și crema de protecție solară. Îmi lasă pielea incredibil de moale, curată și hidratată, fără acea senzație grasă. Pot observa o diferență uriașă în textura feței mele. Mulțumesc foarte mult, Ksisters!
La început am primit doar o mostră mică, dar imediat ce am încercat-o am comandat-o pe cea mare! Curăță foarte bine, a fost o alegere bună!
Ulei de curățare excelent. Îndepărtează machiajul foarte eficient. Împreună cu gelul de curățare de la aceeași marcă, formează o combinație excelentă.
Foarte economic de utilizat, un borcan durează un an sau mai mult cu utilizare regulată. L-am cumpărat de două ori și îl folosesc pentru a îndepărta machiajul și SPF-ul. Nu am nicio senzație de uscăciune sau senzație de strângere a feței. 🫶🏼
Am ten mixt și acest ulei m-a uimit absolut 😍 Îndepărtează machiajul foarte bine - dizolvă ușor chiar și rimelul rezistent la apă și SPF-ul și nu mă ustură în ochi și nu lasă reziduuri grase. După utilizare, pielea mea se simte moale, netedă și foarte curățată, dar fără a o strânge. De asemenea, am observat că apar mai puține puncte negre în zona T, iar sebumul pare a fi mai mult sub control. În același timp, zonele uscate ale feței mele nu sunt excesiv de uscate, ci plăcut hidratate. Consistența este ușoară, se emulsionează ușor și se spală rapid. Îmi lasă pielea cu un aspect proaspăt și sănătos ✨ Este perfect pentru tenul mixt - curăță fără a perturba echilibrul pielii mele. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou 💛
Uleiul are o formulă mai lichidă decât mă așteptam, dar îndepărtează perfect machiajul, crema de protecție solară și orice reziduuri de machiaj. Sunt extrem de impresionată de serviciile Xisters! Întregul proces, de la înregistrare până la primirea produsului, este la un nivel excepțional! Sunt cu adevărat impresionată!
Am citit o mulțime de recenzii pozitive, dar am fost complet dezamăgită. Cât despre miros, chiar nu-mi place... nu-mi scoate prea mult în evidență ochii și nici consistența nu-mi place... dacă nu s-ar fi întâmplat asta, aș fi irosit atâția bani... Îl voi folosi cât de curând posibil și nu voi mai cumpăra...
Are o consistență ușoară care se transformă instantaneu într-o spumă delicată la contactul cu apa. Nu este gras și se spală foarte ușor. Nu ustură ochii. În plus, vine într-o sticlă frumoasă și elegantă :)
După cum am spus şi-n titlu este cel mai bun ulei de curăţare pe care l-am încercat până acum (am încercat vreo 4 - 5 până acum). Sunt încântată de el. Îndepărtează machiajul eficient (până şi rimmelul waterproof). Nu-mi irită pielea, ba chiar o calmează. Merită toţi banii. Recomand cu drag.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.