Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool


Recenzii – 3
Deci asta e o mare dezamăgire, nu-mi place crema, deși compoziția e minimalistă, fără siliconi și nu simt niciun parfum, dar mi se pare prea agresivă combinația de acid tranexamic și niacinamidă, după aplicare crema arde ușor pe față și apoi se absoarbe mai greu, deși nu albește, e puternică pentru tenul sensibil, per total mă irită și tenul meu nu arată frumos.
Cremă foarte plăcută cu SPF, se întinde frumos, se absoarbe bine, nu se sfărâmă sub machiaj. O recomand.
Crema are un parfum plăcut, delicat. Ceea ce îmi place cel mai mult la ea este că este foarte ușoară pe piele și se absoarbe bine.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.