Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 6
Un tonic ușor, hidratant, fără parfum, care calmează pielea și are o capacitate imensă, deci durează mult timp. Îl recomand!
Am ten mixt și problematic, dar acum are nevoie de hidratare și calmare, așa că pot spune că acest toner face treaba. Pielea mea este radiantă, bine hidratată și nu se simte grea.
Mi-a plăcut foarte mult, revigorant, hidratant, delicat, pielea se simte foarte bine.
Acest toner este uimitor pentru cei care caută unul de folosit zilnic. Urmez un tratament pentru acnee și căutam un toner care să nu-mi irite pielea sau să o usuce, pot spune că am dat lovitura! Îmi lasă pielea mai puțin roșie și inflamată și chiar ajută la uscăciune, aș spune. Nu mă face să simt că mă trage pe piele, ÎL ADOR.
Acesta este primul toner care a funcționat vreodată pentru mine. Pielea mea este mai hidratată, mai calmă și nu la fel de roșie. Am pielea deshidratată, predispusă la eczeme atopice. Îl recomand cu căldură <3 Ambalajul este minimalist, frumos și rezistă mult timp. Tonerul nu conține parfum și nu irită pielea.
Tonicul este foarte răcoritor. Preț foarte bun pentru un volum atât de mare!!! Recomand.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.