Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 2
Dacă ești obișnuită să îndepărtezi punctele negre manual, acesta este un prim pas excelent. Uleiul este mult mai ușor de îndepărtat. Eu folosesc de obicei ulei demachiant și rezultatul este foarte bun.
L-am folosit o data si nu m-a durut, dar nici la pori nu simt ca a ajutat. Am făcut totul conform instrucțiunilor și chiar am aburit zona în care aveam să aplic ulterior masca. Probabil nu voi mai cumpăra masca și voi prefera alte produse. Dar s-ar putea să se potrivească mai bine unora, de exemplu dacă aveți pori mai mari.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.