Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.









Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 20
Întotdeauna am folosit plasturi pentru ochi ambalați individual, așa că m-am gândit să încerc varianta la borcan, care vine în mai multe bucăți. Sunt foarte impresionată de produs, este mult mai bun decât variantele ambalate individual, deoarece lichidul din borcan, care îmbibă plasturii, oferă o prospețime plăcută. Produsul are un efect spectaculos, are și un efect de răcorire foarte plăcut. Pentru mine, mirosul nu este deranjant, este foarte plăcut de proaspăt.
Absorbante foarte frumoase, ușor de utilizat și, cel mai important, nu alunecă 😌
Acești plasturi pentru ochi sunt excelenți. Nu irită și nu ustură, hidratează și tonifică zona de sub ochi frumos. Nu am nimic de reproșat. Rotesc ambalajul în mod regulat, uneori ținându-l cu susul în jos, astfel încât serul să ajungă la toți plasturii.
Mi-au plăcut foarte mult plasturii după prima utilizare, structura este excelentă, mirosul este incredibil, plus că produsul a fost livrat rapid.
Wow, sunt foarte multumit de produs! Am folosit în trecut măști de folie pentru ochi, dar aceste tampoane de gel sunt mult mai eficiente și mai intens hidratante. Am ochii foarte sensibili, dar nu am simțit nicio iritare când am folosit aceste măști. Pielea de sub ochi a rămas ca mătăsoasă, moale și vizibil mai proaspătă - chiar și ridurile fine au fost mai puțin vizibile!
Patch-uri de calitate care chiar funcționează. DUPĂ îndepărtarea plasturilor, se simte o răcoare plăcută sub ochi de ceva timp, ca și cum ar fi un lifting. Nu am linii adânci sau cearcăne sub ochi, așa că mă hidratez suficient. Singurul lucru este că plutesc chiar și în lichid, așa că la început este greu să le ții pe piele, dar când serul este absorbit totul este în regulă. Dar mi-ar plăcea să fie mai mari ca mărime.
Tampoanele sunt ok, hidrateaza bine. Am avut impresia că s-au uscat repede după un timp. Am avut și o problemă cu scurgerea ambalajului, o parte din lichid s-a vărsat, dar în rest a fost un plus 😉
Recomand, dau un aspect proaspat
Am pielea sensibila in jurul ochilor, aceste tampoane sunt foarte placute, le tin la frigider ca sa calmeze si ele, dar dupa vreo 7/8 minute pielea incepe sa le simta, nu se arde, dar apoi le dau jos : ) ambalaj igienic și convenabil pentru plus
aceste tampoane cu gel m-au surprins. hidratează frumos și țin totul la loc, mai mult, nu ustură. Am pielea sensibilă, mai ales în jurul ochilor.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.