Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 67
Nicio cremă fără prescripție medicală nu mi-a redus încă dermatita atopică de sub ochi - am cumpărat-o pentru că voiam să reduc umflăturile de sub ochi dimineața și ce surpriză plăcută!
Folosesc crema de câteva săptămâni, am decis să scriu o recenzie după ce o folosesc și nu imediat după ce o primesc. Crema este ușoară, are o textură plăcută și este inodoră, ceea ce este important pentru persoanele sensibile. Se potrivește pielii mele sensibile, o folosesc în îngrijirea de zi și de noapte, hidratează și împrospătează bine. Cred că pentru un efect super vizibil, este suficient să o folosesc timp de câteva săptămâni, este necesară o utilizare pe termen lung. În acest moment, sunt mulțumită de achiziție. Am cumpărat-o împreună cu crema din această serie, îmi place foarte mult combinația acestor produse în îngrijire.
Foarte bun. Îmi lasă conturul ochilor moale și bine hidratat.
Am comandat această cremă de ochi pentru prima dată și trebuie să spun că o ador! 🫶🏻 Foarte bună, hidratează, nu irită ochii (nu ustură), se întinde foarte bine și se absoarbe rapid. După câteva zile, zona ochilor începe să arate mai proaspătă și mai hidratată. Ochii nu par obosiți și lucrul minunat este că nu ai nevoie de multă cremă, atâta timp cât o întinzi bine. Raportul calitate-preț este excelent. Recomandările mele călduroase pentru acest produs! 💯
Cremă foarte bună, și partenerului meu îi place foarte mult să o folosească. O cantitate mică este suficientă, așa că tubul durează mult timp. Mirosul este foarte plăcut, dar nu prea deranjant pentru mine.
Cremă hidratantă excelentă pentru conturul ochilor, una dintre puținele care, cu ochii sensibili, nu mă arde și nu mă deranjează.
Această cremă de ochi se absoarbe foarte ușor și are o consistență ușoară, non-grasă. Recomand aplicarea unei cantități mai mici, deoarece chiar și o cantitate mică în acest caz este suficientă pentru o hidratare suficientă. Crema nu se sfărâmă și nu irită nici măcar pielea sensibilă. Are un parfum foarte blând și plăcut.
Calitate bună, îl recomand
Aceasta este a doua oară când folosesc această cremă. Este excelentă pentru pleoapele inferioare și superioare. Am pielea destul de uscată în jurul ochilor și sunt foarte mulțumită de ea. O recomand cu căldură.
Îmi place parfumul acestei creme de ochi. Are o textură ușoară și proaspătă, o adevărată răsfăț pentru zona ochilor. Nu irită și nu încarcă pielea și se absoarbe ușor.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.