Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool


Recenzii – 3
Am cumpărat acest demachiant la recomandare și la început a făcut ce trebuia. Totuși, pe măsură ce l-am folosit din ce în ce mai mult, a devenit din ce în ce mai neplăcut. Am ten mixt și nu mi-a ajutat deloc porii, ba chiar i-a înrăutățit. Textura lui este foarte groasă și granuloasă, formează și un strat neplăcut pe față în timpul spălării. Apoi, pe măsură ce l-am folosit din ce în ce mai mult, a avut un miros neplăcut, mai degrabă de ulei de măsline, și pur și simplu nu l-am mai suportat pe față nici măcar câteva minute. Aproape am folosit tot borcanul, a mai rămas foarte puțin în el, dar a trebuit să-l arunc pentru că pur și simplu nu l-am mai suportat. L-am folosit imediat după deschidere, nu ar fi trebuit să se strice sau să se schimbe în vreun fel. Din păcate, nu îl pot recomanda.
Balsam minunat 🥰🥰🥰!!!!!
Mască uimitoare pentru ten mixt spre gras. Îmi place la nebunie!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.