Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 32
Crema nu ustură ochii, nu are parfum și nu simte zona ochilor strânsă sau uscată. Ridurile mele nu par mai puțin vizibile, dar am cumpărat crema doar pentru că ar trebui să fie pentru ochi sensibili și îndeplinește ratingul de 5 stele, cu siguranță o voi cumpăra într-un ambalaj mai mare.
O cremă hidratantă ușoară pentru ochi, sunt foarte mulțumită de ea, voi comanda mai multă data viitoare.
Parfum subtil plăcut, textură ușoară
Această cremă a fost prima pe care am încercat-o, dar m-am îndrăgostit de ea: și a devenit preferata mea pentru totdeauna. Nu numai că ajută cu adevărat la efectul imediat împotriva umflăturilor, pe care le am de când mă știu, dar am observat foarte repede și că ridurile care începeau să apară în jurul ochilor sunt mai puțin pronunțate. Nu irită ochii sau pielea în niciun fel, crema are o consistență mai groasă, se absoarbe bine... Aș spune chiar că lasă o strălucire minimă. Așa că o recomand 1000% 😍😍😍
Cremă bună pentru ochi, care nu ustură ochii. Hidratează. O folosesc doar de puțin timp, dar sunt mulțumită.
Nu am observat niciun rezultat după câteva luni de utilizare. Nu-mi irită ochii, dar nu vă așteptați la alte rezultate. Nu-l voi mai cumpăra.
O cremă de bază bună pentru ochi. Nu am văzut niciun efect anume. Se potrivește bine și se usucă repede. Se integrează ușor atât în rutina ta de zi, cât și în cea de seară.
Am cumpărat un pachet mic, nu are niciun efect asupra pielii din jurul ochilor, poate după o utilizare mai îndelungată 🤷🏽♀️
Sunt incantata de aceasta crema. Pachetul mai mare are o cutie frumoasă de tablă. Cu utilizarea regulată, cercurile întunecate de sub ochi au dispărut și ridurile fine s-au netezit. Cel mai important, nu a provocat reacții adverse (erupții cutanate/roșeață) în zona sensibilă a ochilor, ca majoritatea cremelor pentru ochi pe care le-am folosit până acum. Este delicios și moale.
Am 35 de ani și din cauza lipsei de somn și a unei vieți stresante, am avut o mulțime de linii fine în jurul ochilor - o rețea de riduri. Cred că este cea mai bună și mai eficientă cremă pentru ochi pe care am încercat-o și care nu conține retinol – deci este pentru uz zilnic. Este foarte usoara, non-grasa si se absoarbe bine - poate fi folosit si dimineata. Deși textura este ușoară, crema hidratează foarte bine pielea (nu subestimați această proprietate). Rezultatul este pur și simplu grozav – rețeaua de riduri a încetat să mai existe. Desigur, pe lângă ea, am folosit și o cremă cu retinol de două ori pe săptămână noaptea, dar până nu am cumpărat această cremă de la PY, retinolul singur nu a funcționat atât de bine.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.