Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 63
Crema este extrem de ușoară și plăcută de utilizat, dar ambalajul este de foarte proastă calitate! Recipientul a început să se destrame după câteva săptămâni... Apoi au intrat bucăți de plastic în cremă și am aruncat-o pur și simplu la gunoi. Dar, serios, dacă ambalajul ar fi fost mai bun, crema ar fi fost de nota 10 :)
Cremă foarte bună. Are o compoziție bogată, dar la aplicare este foarte ușoară, consistența ei este mai degrabă ca apa, hidratează frumos și calmează și vindecă foarte bine pielea înroșită și deteriorată. Ar fi mai bine dacă nu ar fi disponibilă sub formă de borcan, ci într-o versiune dozată, dar oricum a funcționat pentru mine, o recomand pentru pielea sensibilă, cu barieră deteriorată, înroșită! Pe lângă masca calmantă, acesta este celălalt produs preferat al meu de la acest brand!
Cremă excelentă pentru ten uscat și mixt, nu încarcă și hidratează frumos.
O cremă bună, ușoară, de zi cu zi, are o consistență plăcută, per total a funcționat bine pentru mine.
Crema se întinde bine, nu are parfum și hidratează, am fost mulțumită de ea.
O testez de două săptămâni. Sincer, este cea mai bună cremă pe care am folosit-o vreodată. Îmi doream foarte mult o formulă bună, iar la acest preț, aceasta este câștigătoare! Este foarte hidratantă și hrănitoare, dar ușoară. Nu lasă o peliculă grasă pe față, ceea ce este foarte important. O recomand!
Cremă plăcută, ușoară, mai potrivită pentru vară decât pentru iarnă, nu hidratează suficient iarna. E mai slabă din cauza hidratării insuficiente iarna, mă așteptam la ceva mai mult, dar excelentă pentru vară.
O cremă foarte bună, o recomand în special pentru tenul uscat.
Nu lasă o peliculă grasă, se absoarbe bine și lasă pielea hidratată.
Crema este ușoară și nu irită pielea. Nu există nicio reacție pe pielea mea sensibilă. Chiar dacă am pielea uscată, este suficientă pentru mine cu o rutină în mai mulți pași și nu simt că este puțin hrănitoare.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.