Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 112
Până acum, cel mai bun demachiant pe care l-am avut vreodată ♥ m-a ajutat mult cu acneea și, în plus, după spălare, pielea nu mai este complet uscată, așa cum se întâmplă la alte mărci. Îl recomand cu căldură!!!!!
Ulei de curățare plăcut și delicat, bun pentru îndepărtarea machiajului rezistent la apă
De obicei, alternez uleiurile demachiante, dar acesta este unul dintre cele mai populare la care prefer să apelez. Am tenul problematic și acesta mi se potrivește perfect, nu blochează porii și se emulsionează ușor.
Textura este uleioasă, dar nu curăță pielea și nici nu îndepărtează machiajul. Nici măcar nu funcționează pentru o rutină de curățare în cinci pași, deoarece nu are niciun efect și niciun beneficiu.
Ulei excelent pentru îndepărtarea și dizolvarea machiajului, precum și pentru SPF, care este cel mai important lucru. Nu mi-a blocat porii și nu mi-a provocat roșeață. Îl folosesc de câteva luni și nu am folosit nici măcar jumătate din produs și îl folosesc zilnic. Pompa este excelentă, două doze sunt suficiente pentru machiaj și SPF aplicat moderat. Mirosul este neutru, aproape inexistent și nu ustură ochii. Unul dintre cele mai bune produse pe care le-am folosit. GROZAV!
Fără parfum, plăcut, nu lasă o senzație de uscăciune pe piele. Dimensiunea ambalajului este excelentă în special.
Sunt deja cam la jumătate de minut de utilizare și sunt mulțumit. Curăță bine, este practic și are un ambalaj destul de mare, l-aș cumpăra din nou.
Acest ulei este ok. Curăță pielea, dar lasă o peliculă uleioasă pe piele.
Uleiul este grozav, am tenul gras și sensibil, acest ulei nu blochează porii și nu există reacții. Uleiul îndepărtează bine machiajul, nu ustură. Cu toate acestea, ambalajul este de proastă calitate și curge des.
Am cumpărat acest ulei pentru prima dată, pe baza recenziilor, și nu regret. Îndepărtează machiajul minunat, este delicat, nu mă ustură în ochi și se emulsionează foarte ușor după contactul cu apa. Sunt încântată de el 🩷 o cantitate mică este suficientă pentru a-mi curăța fața, așa că rezistă mult timp.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.