Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 149
Am folosit mai multe pachete din această spumă de ambele dimensiuni și prefer versiunea mai mică de 40 ml (versiunea de 100 ml are un recipient inutil de mare, iar versiunea mai mică este, de asemenea, mai ușor de transportat). Nu ustură ochii, nu are parfum, face spumă excelent și curăță pielea perfect dacă folosești un ulei demachiant. În același timp, este delicată și, prin urmare, potrivită atât dimineața, cât și seara. Am încercat și alte spume de curățare, dar aceasta este încă preferata mea până acum.
Pielea mea îl adoră. Voi cumpăra din nou acest produs.
Cea mai bună spumă, foarte moale și cu un miros plăcut
Mașină de spălat foarte bună și economică. O recomand.
Îmi place foarte mult. Curăță temeinic, dar foarte delicat, nu irită pielea. Îmi place foarte mult și textura, este cremoasă, dar mătăsoasă în același timp.
Spumă de curățare în profunzime foarte bună. O cantitate mică este suficientă pentru o singură utilizare - creează o spumă bogată - așa că ambalajul durează mult timp.
Cred că acesta este cel mai bun gel de curățare a feței pe care l-am folosit vreodată. Nu mă usucă pielea sau ochii. Este perfect.
Acest gel pentru modelare este pentru mine 👍 Am primit un pachet mic cadou, ceea ce este minunat, mi-a rezistat foarte mult timp, nu este nevoie să aplici o cantitate mare de gel, o cantitate foarte mică este suficientă. Face spumă bine și mirosul este plăcut (nimic excesiv). Curăță pielea frumos și ceea ce este un mare plus pentru mine este că nu usucă pielea, dimpotrivă, este destul de hidratată, așa că este unul dintre gelurile care sunt grozave pentru mine și o să mai comand unul 🥰
La început mi s-a părut prea blând, dar după câteva utilizări m-am obișnuit. Curăță delicat pielea și îndepărtează machiajul. Cu siguranță îl voi cumpăra din nou. După 2 luni de utilizare, încă nu l-am terminat. O picătură foarte mică este suficientă pentru întreaga față.
Mie personal îmi place foarte mult, nu este chiar o spumă, ci mai degrabă un gel/loțiune pentru demachiere și curățarea feței. Delicat și nu lasă fața uscată după utilizare.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.