Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.

Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Cea mai bună cremă și protecție solară într-un singur produs pe care am avut-o vreodată pentru tenul meu uscat. O cremă uimitoare, nu este deloc grasă și nu miroase ca alte creme de protecție solară, nici măcar nu am acea senzație neplăcută de grăsime după ea. La început părea că lasă o peliculă albă, dar se absoarbe foarte repede și fixează machiajul frumos. Mai bun decât atunci când am folosit un primer. Un produs cu adevărat grozav. Îl voi cumpăra din nou. Per total, îmi place foarte mult acest brand. Am avut și crema de protecție ca mostră și a fost, de asemenea, uimitoare.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.