Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 11
Cea mai bună pastă de dinți. Are un postgust plăcut. Curăță foarte bine; mă spăl pe dinți la 5 dimineața și la 22 sunt încă curați. După multe paste de dinți, am fost sensibilă la frig și căldură, dar aceasta nu face nimic. Am senzația că sunt chiar mai rezistente.
Îmi place gustul și consistența sa. Curăță bine, dar nu face prea multă spumă pe o periuță de dinți sonică (un plus pentru mine). Lasă o senzație plăcută, revigorantă.
Îl recomand, curăță dinții perfect.
Postare grozavă, senzație plăcută după ce m-am spălat pe dinți, cu siguranță voi comanda din nou 😊
Sunt foarte mulțumit. Gustul și efectul sunt 1.
Are o aroma foarte plăcută, curata delicat și nu sensibilizează dintii
Îl recomand, se simte minunat pe dinți după utilizare.
Această pastă de dinți are un miros plăcut și face spumă bună. DAR, pastele de dinți cu fluor nu mi se potrivesc. Dacă observi o mică erupție roșie în jurul gurii, aceasta ar putea fi din cauza fluorului din pasta de dinți. Este mai bine să treci la o pastă de dinți fără fluor. Prietenul meu folosește această pastă și îi place foarte mult 🦷✨
Pastă excelentă, aromă echilibrată de mentol, consistență medie de spumă. Prebioticele și probioticele fac o combinație excelentă. Absolut unic pe piața cehă.
Pentru mine, o pastă grozavă fără un gust prea înțepător
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.