Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 2
Calmează și hidratează, este mai ușoară decât o cremă obișnuită, dar mai groasă decât o cremă-gel. În lunile mai calde, lasă o peliculă ușor lucioasă pe față, așa că este mai potrivită pentru lunile mai reci ale anului. Am tenul mixt sensibil.
Îmi place foarte mult textura. E uşoară, dar hrăneşte bine pielea. Lasă un uşor film pe faţă după aplicare, dar asta nu mă deranjează. Pielea absorbe totul în 10 - 20 de minute. Este o reală plăcere s-o foloseşti. Şi este şi un primer grozav pe sub fondul de ten.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.