Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 19
Îmi place această cremă ca o cremă hidratantă de bază. Este destul de ușoară, fără parfum și funcționează bine vara.
Aceasta este prima mea cremă de la acest brand și m-a surprins plăcut. Are o culoare albastră delicată și o textură interesantă, cu capsule mici albastre care se topesc în timpul aplicării. Kitul include și o spatulă mică, care este foarte convenabilă și igienică. Hidratează foarte bine pielea, iar după utilizare, fața arată mai proaspătă și mai îngrijită. Pentru mine, aceasta este o opțiune cu adevărat cool pentru fiecare zi 🩵
Am cumpărat-o pentru prima dată și sunt foarte mulțumită. Volumul cremei este destul de mare, va rezista mult timp. Textura este ușoară, dar hidratează foarte bine și nu lasă o senzație „lipicioasă”. Am tenul gras, așa că este o opțiune ideală pentru mine pentru primăvară și vară. Are un miros ușor plăcut. În plus, există un aplicator convenabil sub formă de „spatulă”, care vă permite să păstrați crema curată și proaspătă.
Crema nu este rea, dar nu chiar pentru tenul sensibil, fața mea se înroșește după aplicare, hidratarea este bună, pielea este foarte lucioasă și din păcate imperfecțiunile pielii sunt evidențiate, dar în timpul zilei pielea este bine hidratată chiar și după-amiaza, dacă tipul meu de ten nu se obișnuiește cu crema, o să nu o mai folosesc și o voi șterg pe corp. Nu o voi mai cumpăra.
Îmi place la nebunie! Am tenul sensibil, cu imperfecțiuni și tendință de a fi gras în zona T. Această cremă îmi calmează frumos pielea, reduce iritațiile, nu lasă o peliculă grasă pe față și se absoarbe rapid. Este perfectă pentru vară și primăvară; s-ar putea să fie insuficientă pentru un ten solicitant iarna. Folosesc acest set, iar pielea mea naturală s-a refăcut frumos, iar machiajul arată uimitor. Aceasta este prima mea sticlă și știu deja că această cremă va fi cu mine mult timp.
O cremă hidratantă excelentă pe care o ador datorită texturii sale ușoare. Nu încarcă pielea, se absoarbe rapid și lasă o senzație moale și mătăsoasă. Funcționează excelent pentru pielea mea sensibilă și pentru fiica mea adolescentă. Cu siguranță o voi cumpăra din nou!
Consistență ușoară, se absoarbe în câteva secunde fără a se simți grea sau lipicioasă. Hidratează bine pielea.
Pentru tenul meu, perfectă. Am tenul foarte uscat pe perioada de iarnă, iar crema asta împreună cu tonerul soybean tot de la roundlab mi-au facut pielea foarte netedă și hidratată.
Am tenul predispus la blocarea pielii din cauza oricărui lucru, iar acesta este unul dintre puținele produse care hidratează foarte bine fără a bloca pielea (deseori îmi apar coșuri sau puncte negre din cauza blocării, chiar dacă îmi curăț fața corespunzător). Am folosit tot flaconul și vă asigur că nu va fi ultimul. Îl recomand cu căldură.
Această cremă este numărul unu pe lista mea. Indiferent de tipul de ten pe care îl ai, crema funcționează. Nu blochează porii, calmează roșeața și sensibilitatea pielii, calmează pielea după procesele inflamatorii. Crema este pur și simplu perfectă. Reduce chiar și liniile de deshidratare și reduce liniile fine. Pur și simplu perfectă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.