Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Fotografiile și videoclipurile tale cool







Recenzii – 3
Mi-a plăcut foarte mult crema – este foarte ușoară, delicată și fără parfum. Conține peptide, ceea ce este un mare plus. Se întinde ușor pe față și lasă un luciu subtil.
Cu siguranță se va potrivi multor persoane, mie mi-a plăcut la început, dar probabil am renunțat și la el după 4 zile. Păcat pentru că textura este grozavă și nu lasă o peliculă grasă pe piele.
Una dintre cele mai bune creme cu factor de protecție solară pe care le-am încercat până acum. Ușoară, plăcută pe piele. Se întinde frumos, nu lasă un efect gras și nu ustură nicăieri. (Cremele cu factor de protecție solară de la alte mărci mă ustură uneori în jurul ochilor, aceasta nu). O recomand cu siguranță!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.