Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 87
Este o cremă de față foarte ușor de aplicat și se absoarbe rapid. Îmi place și parfumul, îmi lasă pielea catifelată dimineața.
Produsul m-a surprins plăcut cu parfumul său delicat. Persoanele cărora nu le plac cremele prea parfumate vor aprecia cu siguranță acest lucru. Compoziția este fină, ceva între un gel și un lapte. Dacă pui o picătură pe piele, începe treptat să se absoarbă singură. Lasă un finisaj foarte ușor, plăcut pe piele. Singurul lucru care m-a deranjat a fost că nu am văzut o schimbare extremă după utilizare, a fost o cremă hidratantă atât de plăcută, care nu strică, dar nici nu surprinde :-) ambalaj foarte practic, îmi place că nu este într-o cupă unde trebuie să folosești degetele ci că pur și simplu o storci din tub.
Cremă de zi ușoară, ideală pentru tenul gras și problematic. Miros plăcut și confortabil toată ziua, fără efect de peliculă grasă pe față. Economică la utilizare.
Cremă uimitoare, o folosesc seara, hidratează minunat, per total este foarte bună pentru tenul meu mixt cu acnee, nu regret achiziția, o voi cumpăra din nou dar într-un ambalaj mai mare.
Nici măcar nu a trecut o săptămână de când am început să folosesc această cremă, dar am observat deja o mare diferență la tenul meu... Nu știu dacă e mat, dar tenul meu nu mai are acel aspect lucios/gras în zona T a feței și, în ciuda faptului că am tenul sensibil, nu am avut nicio reacție negativă la produs... Îl recomand cu căldură!!
L-am primit cadou odată cu comanda. Pielii mele sensibile i-a plăcut foarte mult. Îl recomand, este un alt produs minunat de la SKIN 1004.
Îmi place foarte mult crema, nu lasă reziduuri grase, face diferența pe pielea mea uscată după prima utilizare.
Aceasta este o cremă grozavă, o folosesc de o lună, hidratează minunat, nu încarcă, în general, este foarte bună pentru tenul meu mixt.
Pielea mea, care este predispusă la uscăciune, l-a absorbit pur și simplu cu plăcere. Adaugă strălucire, catifelează și hidratează. Textura este ușoară, perfectă pentru vară.
Grozav!!!! Cremă hidratantă bună!
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.