Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 29
De mult timp caut crema hidratantă potrivită pentru pielea mea uscată și sensibilă, dar după 6 ani de încercat diferite lucruri, pot spune în sfârșit că am găsit-o! Din păcate, nu beau suficientă apă într-o zi obișnuită, așa că pielea mea se usucă destul de mult - această cremă rezolvă perfect acest lucru, nu o încarcă și îi oferă o strălucire foarte frumoasă.
Crema are o consistență foarte plăcută și hidratează bine. La început, am crezut că va fi prea grea pentru mine și că ar putea provoca erupții cutanate, dar din fericire, m-am înșelat. Crema este delicată, se întinde ușor și se absoarbe rapid. Pielea mea se simte moale și bine hidratată, fără a fi lipicioasă. Mă bucur foarte mult că am cumpărat-o și cu siguranță o voi folosi în continuare.
Această cremă de la skin1004 este pur și simplu grozavă! Prima cremă care nu mi-a suprasolicitat tenul, am ten mixt, dar deshidratat, toate cremele mi-au blocat porii. Și aceasta este ușoară, dar atât de hidratantă! După aceea, pielea este elastică și are un aspect lucios. Ia-o! Și nu vei regreta 🫶🏼🌸
Crema este foarte plăcută, cu un parfum frumos, subtil, face și pielea să arate frumos, din păcate pentru mine este puțin prea hidratantă, când mă machiez simt o senzație de strângere în timpul zilei, am pielea sensibilă, nu irită deloc, așa că merită cu siguranță încercată.
Crema are o consistență plăcută care aderă frumos la piele. Parfumul este blând și neiritant. Am pielea uscată și sensibilă și mi se potrivește.
Super hidratant, îl recomand.
Arată foarte bine.Hidratează intens și e perfectă în rutina de skincare.
Crema mea hidratantă preferată. Doar o cantitate mică se întinde frumos pe piele, lăsând-o moale și hidratată.
Această cremă este cea mai potrivită pentru persoanele cu ten uscat; pentru tenul mixt, cel mai bine este să o alegeți pe cea maro. O recomand cu căldură! Mai ales dacă restaurați bariera pielii după utilizarea acizilor sau a acidului salicilic.
Aproape am terminat și am adăugat una nouă în coș :) doar o cremă care își face treaba, hidratează, nu este lipicioasă sau are un miros deranjant, nu blochează porii.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.