Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 165
Am o cremă din această linie și când am ales un ser am decis să nu joc la ruletă și să iau același ser. Am găsit atât avantaje, cât și dezavantaje: + serul este plăcut pe piele, nu se întinde + textură densă, cremoasă + ambalaj convenabil - apar pete de apă pe eticheta de hârtie, nu este hidrofug Mi s-a schimbat impresia despre produs din cauza acestui minus? Nu, este doar cu titlu informativ, poate este important pentru cineva.
Îmi place că îmi unifică pielea și întărește bariera. Ajută la vindecarea acneei și la estomparea imperfecțiunilor.
Ser foarte hrănitor, îmi place.
Acest produs este excelent. Are o consistență plăcută și se absoarbe rapid. Pielea devine perfect hidratată, netedă și arată mai tânără. O cantitate mică este suficientă pentru aplicare, ceea ce îl face foarte eficient și economic de utilizat.
Un produs excelent: înmoaie, hidratează și netezește pielea cu delicatețe. O cantitate mică este suficientă pentru îngrijirea feței și a gâtului, ceea ce îl face foarte eficient. Îl recomand cu căldură.
Acest produs este bogat, dar foarte ușor. Poți vedea și simți hidratarea după o singură utilizare. Îl recomand cu căldură!
Este pur și simplu UAU, hidratează, calmează, restaurează, ameliorează roșeața. Doar îmi place, voi mai comanda.
Îl recomand. Este un ser grozav, sunt foarte mulțumită de el.
Se simte foarte plăcut pe piele. Reconstruiește bariera cutanată și se absoarbe ușor. Sunt foarte mulțumită.
Ser bun pentru îmbunătățirea barierei pielii. Împreună cu tonerul și crema calmantă funcționează bine.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.