Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.








Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 115
Super
Foarte ușor, se absoarbe rapid și hidratează bine pielea. Nu conține parfum, lucru pe care îl apreciez foarte mult. Lasă pielea cu un aspect sănătos și catifelată. Îl recomand cu căldură!
Utilizez acest produs în completarea rutinei de seară. După o săptămână de utilizare, calitatea pielii s-a îmbunătățit considerabil. Am tenul mixt/gras, iar textura sa de gel, hidratează bine pielea, fără a o îngreuna. Persoanele care consideră că tenul gras le scutește de utilizarea cremelor hidratante, nu știu cât au de pierdut din calitatea pielii, deoarece nu se asigură o hidratare adecvata și pielea este mai predispusă la deteriorarea barierei sale. Recomand cu dragă inimă produsele de la skin1004 țintite pe diferite probleme ale pielii.
După recomandarea de la Ksisters, speram și nu m-am îndoit deloc că crema va fi proastă, dar sincer, nu-mi place crema, pentru că este prea gel-ca-gel pentru mine și lasă o senzație de „lime” pe piele la scurt timp după aplicare. Este plăcut hidratantă, dar este prea pe bază de gel pentru tenul meu gras și sensibil. Singurul plus este că atunci când o aplici seara, pielea este frumos „finisată”, netedă a doua zi. Dar asta e tot. Data viitoare voi cumpăra altceva.
Acum îl folosesc în produsele mele de îngrijire a pielii în fiecare seară, este un gel calmant foarte bun, îmi place. De asemenea, folosesc toner și ser și văd rezultate.
Textură foarte neobișnuită și plăcută, am luat o cantitate mică ca să o încerc, voi mai comanda 😊
Crema are o consistență foarte ușoară, asemănătoare unui gel, și este perfectă pentru tenul gras și mixt - exact ceea ce am și eu. Aceasta este a treia sticlă pe care o folosesc și cu siguranță voi mai cumpăra una. O recomand cu căldură.
Aceasta este cea mai bună cremă pe care am folosit-o vreodată. Am ten mixt și sensibil și am comandat 30 ml ca să o încerc. O aplic în fiecare zi, dimineața și seara, a rezistat aproximativ 1,5 luni, ceea ce este destul de mult timp pentru un astfel de volum. Drept urmare, mi-a plăcut foarte mult, pielea mea a devenit foarte moale și netedă. Consistența în sine este asemănătoare gelului, dar nu lasă o senzație lipicioasă. Se absoarbe destul de repede, dar nu într-o secundă, așa că o puteți aplica în siguranță. Poate că va fi prea ușoară pentru iarnă, dar pentru primăvară-vară cred că este ideală. Cu siguranță voi comanda un volum mai mare, vă sfătuiesc să o încercați.
Consistența gelatinoasă este inițial ușor lipicioasă, dar se absoarbe complet după un timp. E prea devreme să spunem dacă calmează cu adevărat, dar este perfectă sub machiaj.
Îmi face pielea să strălucească și îmi place asta.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.