Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 3
Gelul are o consistență delicată, emulsionantă, și curăță temeinic. Din păcate, poate usca pielea uscată, dar este potrivit pentru pielea normală.
Mi-a plăcut foarte mult acest demachiant facial. Curăță bine, miroase plăcut și usucă puțin imperfecțiunile. Per total, pielea mea se simte ușor încordată după spălare, dar se simte din nou minunat după ce am folosit toner. Am terminat borcanul și cu siguranță l-aș putea cumpăra din nou, dar îmi place și să încerc ceva nou.
Funcționează excelent ca a doua etapă de curățare, dar am impresia că unele dintre ingrediente mă fac sensibil. Bănuiesc că este extract de banană? În ciuda acestui fapt, îi dau 5 stele pentru că îl recomand cu căldură cuiva care poate tolera toate ingredientele
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.