Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Fotografiile și videoclipurile tale cool



Recenzii – 1
Am încercat această cremă pentru prima dată și cu siguranță voi reveni la ea. Are o consistență mai groasă, dar nu se simte grea pe piele și nu lasă o senzație neplăcută de mască. Durează puțin mai mult să se absoarbă, dar rezultatul este o piele plăcut hidratată și hrănită. Apreciez că funcționează și sub machiaj, fără a-i afecta aspectul sau durabilitatea. Un mare plus este și compoziția sa, care este blândă și nu irită în niciun fel pielea mea sensibilă. Din experiența mea, va fi mai potrivită pentru tenul normal spre uscat decât pentru cel gras.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.