Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.





Fotografiile și videoclipurile tale cool










Recenzii – 15
Am primit această cremă cadou odată cu comanda și pot spune cu încredere că mi-a salvat mâinile de uscăciune iarna aceasta. Oferă o hidratare excelentă și confortabilă.
Aceasta este a doua oară când comand această cremă. Îmi hidratează bine pielea. Aștept cu nerăbdare să fie disponibilă.
O cremă de zi bună, care nu a devenit preferata mea.
Crema este mai ușoară, mai puțin densă. Personal, prefer cremele mai hrănitoare, dar și-a găsit aplicarea deasupra retinei și, de asemenea, pe frunte, unde nu am nevoie de o cremă grea. De aceea sper să fie completată.
Am primit-o cadou și m-am îndrăgostit de ea. Este o cremă foarte ușoară și plăcută. Nu m-a iritată și am tenul sensibil, predispus la acnee. Hidratează bine, iar machiajul se aplică și el frumos peste ea. Tocmai am comandat versiunea mai mare.
Am primit o mostră cadou. Crema mi se pare prea ușoară pentru iarnă. Dar va fi perfectă pentru vară, deoarece are o consistență de gel foarte plăcută, se aplică ușor și nu lasă un finisaj lipicios. Perfect!
O cremă foarte ușoară, hidratantă și hrănitoare. Nu încarcă pielea. Se absoarbe rapid. Este o bază excelentă pentru machiaj.
Am primit o mostră de cremă cadou. Am fost plăcut surprinsă. Îmi hidratează pielea. Am pielea sensibilă și a funcționat perfect.
Am primit versiunea mică cadou. Crema hidratează, dar nimic altceva.
Am primit cadou un pachet mai mic, mă împrospătează perfect pentru seară și mă hidratează foarte bine.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.