Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.




Recenzii – 1
Aveam așteptări mari de la hrănirea buzelor, dar din păcate am fost dezamăgită. Poate că rezistă mai mult pe buze, dar asta pentru că e ca un lipici. Are un gust iute foarte (!!) neplăcut :((.. Nu că aș vrea neapărat să scap de el, dar din moment ce e pe buze, se întâmplă uneori să ajungă puțin înăuntru.. Bleh, nu vrei asta! Dacă ar fi măcar peste medie hidratant și hrănitor, ar fi un motiv să rămân la el.. Dar așa?? Nu. Din păcate, e o achiziție inutilă.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.