Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.



Recenzii – 1
Tonerul nu este rău, oferă o hidratare destul de bună, după aplicare acoperă pielea cu o peliculă ușoară și lucioasă, am constatat că nu este nevoie să aplic cremă seara și doar acest toner este suficient, în rest am pielea sensibilă, tonerul este fără parfum, deși pielea se înroșește ușor pe obraji după aplicare, dar apoi nuanța pielii se uniformizează, l-aș cumpăra cu plăcere în mod repetat.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.