Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.


Recenzii – 1
Masca este subțire, bine modelată, cu găuri bine plasate. Când îl folosesc, a fost plăcut și răcoros pe față, nu m-a înțepat fața. Masca mi-a hidratat frumos pielea, a devenit semnificativ mai puțin grasă după ce am folosit-o. Imediat după utilizare, pielea mea era puțin roșie pe alocuri, dar a dispărut în câteva minute, lăsând doar piele netedă și bine hidratată. Fața mea nu prea se simțea lipicioasă după ea, dar era un fel de înveliș pe ea care mă deranja, așa că a trebuit să mă spăl pe față cu apă curată, ceea ce am de-a face cu majoritatea măștilor. Dar în rest am fost mulțumit de ea.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.