Nu-ți vine să crezi că e încă gol!
Dacă ai adăugat articole, te rugăm să te conectezi pentru a vedea articolele și a finaliza achiziția.






Fotografiile și videoclipurile tale cool






Recenzii – 3
Aplicare perfectă, nu usucă pielea, usturime puțin mai intensă decât la 100.
Am cumpărat această mască din curiozitate. Sunt deja familiarizată cu gama și sunt foarte mulțumită de ea, chiar dacă nu am încercat-o încă pe aceasta. Voi reveni cu o nouă recenzie imediat ce o voi folosi.
Această mască este foarte bună, hidratează bine pielea și o calmează, ajută la combaterea așa-numitelor pungi de sub ochi, am aproape 47 de ani și pentru mine funcționează și face tot ce promite, imediat ce scoți masca lasă pielea puțin lipicioasă, dar după 20 de minute se absoarbe foarte bine, o recomand tuturor, cu siguranță o voi cumpăra din nou 😍😍😍
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.