Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі
Приємний сюрпризЯ купила цей тонік, бо хотіла заспокійливий засіб з пантенолом та алантоїном. І я не розчарувалася. Він вартий кожної копійки — мені подобається його насичена водна текстура. Він чудово зволЧитати далі
Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі