Інтенсивне зволоженняКРЕМ-ГЕЛЬ дуже хороший, залишає шкіру зволоженою та вбирається дуже швидко та легко. Гарно розподіляється по обличчю і зовсім не липне. Має ніжний, не дуже сильний аромат, який зберігається Читати далі
Інтенсивне зволоженняКРЕМ-ГЕЛЬ дуже хороший, залишає шкіру зволоженою та вбирається дуже швидко та легко. Гарно розподіляється по обличчю і зовсім не липне. Має ніжний, не дуже сильний аромат, який зберігається Читати далі