Чудово підходить для зволоження!Він має легку текстуру, яка швидко вбирається в шкіру. Чудово зволожує та розгладжує.
Мені подобається ефект, який він має після нанесення, він трохи щільний і тому добре зволожує. Я дуже реЧитати далі
Для мене не став ідеальнимВ мене жирна, але чутлива шкіра, і для мене крем трохи заважкий. Він зволожує і пори не забиває, але я беру зовсім не багато, маленьку горошинку крему, цього вистачає на все обличчя, та нібиЧитати далі
Чудово підходить для зволоження!Він має легку текстуру, яка швидко вбирається в шкіру. Чудово зволожує та розгладжує.
Мені подобається ефект, який він має після нанесення, він трохи щільний і тому добре зволожує. Я дуже реЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу