Дуже задоволенийВін абсолютно не липкий, легко наноситься і швидко вбирається. Не залишає слідів на обличчі, головне. Співвідношення ціна-якість значно перевищує очікування.
Гарний сонцезахисний кремМені дуже сподобався цей сонцезахисний крем. Він трохи важкуватий для моєї жирної шкіри, але мене це зовсім не турбує. Він добре підходить як основа під макіяж, а також не щипає очі, якщо поЧитати далі
Пінка для вмивання Ця пінка мені дісталась у подарунок, тому я багато не очікувала. Проте вона виявилась дуже якісною. Добре очіщує та не сушить мою і так суху шкіру. Рекомендую до замовлення!
Дуже задоволенийВін абсолютно не липкий, легко наноситься і швидко вбирається. Не залишає слідів на обличчі, головне. Співвідношення ціна-якість значно перевищує очікування.