Відновлюючий крем Я використовую його ввечері як останній крок у своїй рутині догляду після третиноїну, який трохи підсушує шкіру. Я можу сказати, що він дуже добре зволожує та відновлює шкіру, не обтяжуючи Читати далі
Просто чудовоКрем має чудову, ніжну, освіжаючу, зволожуючу текстуру... Чудовий. Використовую під крем Атопальм, він більш живильний. Іде чудово. Користуватися ним – одне задоволення, від текстури, відчутЧитати далі
Відновлюючий крем Я використовую його ввечері як останній крок у своїй рутині догляду після третиноїну, який трохи підсушує шкіру. Я можу сказати, що він дуже добре зволожує та відновлює шкіру, не обтяжуючи Читати далі
Просто чудовоКрем має чудову, ніжну, освіжаючу, зволожуючу текстуру... Чудовий. Використовую під крем Атопальм, він більш живильний. Іде чудово. Користуватися ним – одне задоволення, від текстури, відчутЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу