Дуже задоволенийВін абсолютно не липкий, легко наноситься і швидко вбирається. Не залишає слідів на обличчі, головне. Співвідношення ціна-якість значно перевищує очікування.
Гарний сонцезахисний кремМені дуже сподобався цей сонцезахисний крем. Він трохи важкуватий для моєї жирної шкіри, але мене це зовсім не турбує. Він добре підходить як основа під макіяж, а також не щипає очі, якщо поЧитати далі
Дуже задоволенийВін абсолютно не липкий, легко наноситься і швидко вбирається. Не залишає слідів на обличчі, головне. Співвідношення ціна-якість значно перевищує очікування.