Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult
Hidratant !L-am achiziționat de curând, pot să spun că are o textură de gel ,miros aproape insesizabil .Îl folosesc împreună cu o cremă din aceeași gamă FARM STAY și pot spune că îmi plac produsele lorCitește mai mult
Excelent Foarte, foarte bun! Sunt adepta produselor coreene, însă acest toner este printre singurele care a reușit sa îmi curețe și hidrateze tenul. Se simte foarte bine pe ten, îl lasă fin și lipsitCitește mai mult