Imi place mist ul acestaImi plac produsele Frudia, iar acest mist nu m a dezamagit.Este lejer dar totodata se simte ca un toner-esenta.Am observat ca m a ajutat cu acneea si mi a calmat fata.
Minunate Aproape terminate și le-aș cumpăra iar și iar! Fiecare ser are o textură plăcută și un efect vizibil — tenul e mai luminos, uniform și hidratat. Îmi place mult că pot alterna formulele în fuCitește mai mult
Place!Folosesc produsul de peste două luni și tocmai l-am cumpărat din nou. Chiar funcționează! Acum spatele meu este curat aproape tot timpul, uneori încă mai am câte un mic coș ici și colo, dar Citește mai mult
Imi place mist ul acestaImi plac produsele Frudia, iar acest mist nu m a dezamagit.Este lejer dar totodata se simte ca un toner-esenta.Am observat ca m a ajutat cu acneea si mi a calmat fata.