Concealer no 1.5Din punctul meu de vedere este un concealer foarte bun! Are o acoperire bună si rezista toata ziua. Ps: hidratati-va pielea pentru o rezistenta și mai buna.
Despre produsul de la 1004Un produs excelent, am tenul combo-acne prone și în doar câteva zile, m-a scăpat de cosuri și de pori înfundati. De asemenea, pare ca ajuta petele pigmentare. Mulțumesc!!!🥰
Foarte multumitaNu petrec foarte mult timp afara astfel incat evitam sa aplic crema SPF deoarece lasau pelicula aceea alba. Acum folosesc ambele creme de la Haruharu Wonder si sunt foarte multumita de amandCitește mai mult
Concealer no 1.5Din punctul meu de vedere este un concealer foarte bun! Are o acoperire bună si rezista toata ziua. Ps: hidratati-va pielea pentru o rezistenta și mai buna.