Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
MinunatiNu am folosit niciodata, dar este un produs ce orice femeie trebuie sa il aiba. In primul rand este foarte relaxant, pielea nu rămâne lipicioasa. Merita incercat
Recomand!Crema are o textura ușoară, se absoarbe bine și nu rămâne pelicula grasa pe fata si ofera luminozitate fetei. Hidratează bine zonele uscate iar prețul este foarte bun.
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri