Foarte multumitCrema de ochi este foarte hidratanta si are un miros subtil si placut, lasand o usoara senzatie fresh. Mentionez ca am dermatita atopica si pleoape foarte uscate, dar aceasta crema face fataCitește mai mult
SEOUL 1988Azi am primit coletul, va mulțumesc frumos pt monstre. In imagine crema Seoul 1988 nu are trecut gramajul, la mine a ajuns cu gramaj scris pe crema. Am citit f mult ca ar fi fake, contrafacCitește mai mult
Foarte multumitCrema de ochi este foarte hidratanta si are un miros subtil si placut, lasand o usoara senzatie fresh. Mentionez ca am dermatita atopica si pleoape foarte uscate, dar aceasta crema face fataCitește mai mult
Să Luăm Legătura!
Îți trimitem reduceri, produse noi și sfaturi de îngrijire a pielii.
Prin abonare, sunt de acord cu termenii și condițiile Condiții de Afaceri