Hidratant !L-am achiziționat de curând, pot să spun că are o textură de gel ,miros aproape insesizabil .Îl folosesc împreună cu o cremă din aceeași gamă FARM STAY și pot spune că îmi plac produsele lorCitește mai mult
Hidratant !L-am achiziționat de curând, pot să spun că are o textură de gel ,miros aproape insesizabil .Îl folosesc împreună cu o cremă din aceeași gamă FARM STAY și pot spune că îmi plac produsele lorCitește mai mult